About Company

Про

Компанію

Хто ми такі

Smartcraft – українська компанія, яка росте та розвивається вже більше 10 років. Ми створюємо та підтримуємо унікальні та інноваційні телекомунікаційні продукти, які допомагають тисячам місцевих і глобальних компаній, ділових партнерів та інших осіб у приватному секторі залишатися на зв’язку по всьому світу. Наша мета – створити додаткові комунікаційні послуги для бізнес-сегменту.

Люди — це наша найбільша цінність і найважливіша відмінність. Наш успіх залежить від якості нашого персоналу. Спільна робота в команді має важливе значення для того, що ми робимо і як ми це робимо. Ми заохочуємо людей виражати свою індивідуальність. Це надає нашій компанії та клієнтам широкий набір перспектив, досвіду, ідей та можливостей.

Як ми працюємо

Як ми працюємо
  • Чесність – ми прагнемо працювати чесно щодня, усіма способами та кожним працівником нашої компанії
  • Постійне вдосконалення та інновації
  • Допомога клієнтам досягти успіху - ми постійно кидаємо собі виклик, представляючи нові ідеї і вирішення проблем, і ми постійно шукаємо інноваційні способи доставки найкраща якість послуг для наших клієнтів
  • Люди – ми поважаємо різноманітність нашої робочої сили та ставимося до інших так, як хотіли б, щоб ставилися до нас

Мета

Ми прагнемо створювати інноваційні, привабливі та прості у використанні продукти, які б спонукали клієнтів шукати додаткові послуги від Smartcraft.

Місія та бачення

Компанії по всьому світу, які обслуговують мільйони людей, щодня використовують наші продукти, роблячи їх продуктивнішими, забезпечуючи найкращий досвід спілкування, заощаджуючи час, зусилля та гроші.

Цінності

Наш успіх як компанії безпосередньо пов’язаний з нашими цінностями. Цінності Smartcraft встановлюють стандарти поведінки для кожного працівника на кожному рівні нашої організації.

Чому працівникам подобається працювати в Smartcraft

«I really like working in a product development company that provides stable work and the opportunity for me to grow as a specialist. The close-knit and responsive team creates a friendly atmosphere.!»

Dmytro

Dmytro Sinina

System Architect

«A talented and friendly team, good salary, interesting tasks, the ability to grow as a specialist, and no unnecessary bureaucracy.!»

Volodymyr

Volodymyr Babii

Team Lead of Mobile Team

«Working at Smartcraft means interesting projects, stability and confidence in the future. It is a pleasure to work here, is easy to communicate with others, and we enjoy a comfortable environment.!»

Alex

Alex Varvarchuk

Team Lead of QA Team

«Excellent atmosphere in the team, encouragement of personal growth, responsiveness of employees from other departments, development of interesting and complex products.!»

Igor

Igor Gonchar

Tech Lead of Back End Team