Person

Основні

Проекти

call.center

call.center™ — це програма, яка використовується для надання послуг VoIP кінцевим користувачам, незалежно від їх розташування чи типу пристрою. Деякі важливі аспекти цієї програми є простота його конфігурації, можливості дистанційного керування та пристрою безпеки. call.center™ доступний для кількох платформ операційних систем, включаючи iOS, Android і Windows, що дозволяє користувачам стандартизувати цю програму в широкому діапазоні діапазон пристроїв.

Важливим компонентом call.center™ є виділена глобальна проксі-мережа, тобто призначений для безпроблемної доставки вхідних викликів VoIP на всі пристрої користувача одночасно, включаючи настільні та мобільні програми, увімкнувши push-повідомлення функціональність. Крім того, наша інтелектуальна мережа постійно контролює дані і прийняття рішень у режимі реального часу для автоматичного налаштування параметрів, пошуку найкоротшого маршрути викликів і використовуйте потужність хмарного перекодування для оптимізації якості викликів.

phone.systems

phone.systems™ — це повнофункціональна хмарна віртуальна телефонна система, яка дозволяє користувачам звільнитися від обмежень традиційної телефонії та стати бездоганними і глобально пов’язані. Немає спеціального апаратного чи програмного забезпечення для придбання під час використання phone.systems™, і цей продукт спеціально розроблений для підключитися до будь-якого постачальника послуг.

phone.systems™ — це багатофункціональна віртуальна телефонна система, яка включає голосові меню, голосова пошта до електронної пошти, конференції, час і маршрутизація абонентів, внутрішні розширення та більше.

Унікальний, простий у використанні інтерфейс керування на основі перетягування дозволяє використовувати голос конфігурації, які миттєво активуються, коли вони графічно збираються, надання користувачам негайного доступу до їх голосової системи. Конфігурація та управління є легко доступні з будь-якого веб-браузера.